Zaprzyjaźnianie się z ludźmi z całego świata, rozmawianie o ich doświadczeniach, poznawanie róznych kultur i tradycji, podróżowanie, używanie języków, których się sami nauczyliśmy... to czyni z nas ludzi szczęśliwych i spełnionych!

Aniela i Tomek - dwie osoby o szerokich horyzontach, z pełnym bagażem doświadczeń - uczymy angielskiego i hiszpańskiego od ponad dziesięciu lat i prowadzimy naszą szkołę językową od siedmiu!

Aniela - ukończyła studia wyższe w Stanach Zjednoczonych, podróżowała po Ameryce Południowej (praktyki w Brazylii), przyjechała do Polski szukać szczęścia w 2005 roku... I je znalazła :)

Tomek - studiował angielski na wyższej uczelni w Białymstoku, jako student Erazmusa zdobywał doświadczenie na Wyspach Kanaryjskich (Las Palmas de Gran Canaria), pracował w Barcelonie - dzięki temu nauczył się hiszpańskiego!

Teraz oboje wychowują dwie piękne córki, w nadziei, że i one również wyrosną na osoby dojrzałe i tolerancyjne; że zrozumieją iż komunikowanie się w różnych językach przynosi niewyobrażalne bogactwo dla naszego życia!

Chcesz nas poznać? Zapraszamy do Akademii Języków Obcych LEKTOR :)